Venaboats | Vena 330 Console
477
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-477,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Vena 330 Console

Vena 330 Console to bliźniacza konstrukcja docenianego przez wielu motorowodniaków modelu 330, cechującego się ze względu na swoje praktyczne rozmiary oraz niewielką wagę bardzo dobrą mobilnością, nie stwarzając problemu przy transporcie czy wodowaniu. Jest ona również niezatapialna dzięki dwupłaszczowej budowie kadłuba.

Jej kolejnym, ważnym atutem, jest wyjątkowa stabilność, którą udało się nam uzyskać pomimo stosunkowo niewielkich wymiarów tego modelu. Właściwość tę docenią zarówno doświadczeni motorowodniacy, jak i ci zaczynający przygodę z wodą, a chcący od czasu do czasu dodać trochę więcej gazu. Dzięki przeprowadzonym przez nas modernizacjom związanych z poprawą geometrii dna, oddajemy Państwu motorówkę nad którą sternik nie traci w łatwy i nieprzewidywalny sposób kontroli przy szybkim pływaniu, nawet gdy zostaje do tego ‘przymuszony’ niezależnie od siebie, chociażby nagle pogarszającymi się warunkami atmosferycznymi.

 

Także wędkarze preferujący spinningowanie w pozycji stojącej będą mogli oddawać się swej pasji bez konieczności ciągłego skupiania się na utrzymaniu równowagi.

 

Jednakże Vena 330 Console to odczuwalny, większy komfort pływania w porównaniu z wersją sterowaną przy pomocy rumpla. Wyposażona w kompletny układ kierowniczy, przemyślaną sterówkę z elegancką kierownicą w kolorze białym czy chociażby oferowanymi w opcji, tapicerowanymi siedziskami powinna spełniać wymagania bardziej wymagających motorowodniaków. Z kolei praktyczna owiewka skutecznie ochroni nasze twarze przed nadlatującymi owadami, tak licznie występującymi nad rzekami oraz jeziorami.

 

Podobnie jak Vena 330, także wersja Console przystosowana jest do silników o niewielkiej mocy (zalecamy 10 – 15 KM), umożliwiając tym samym legalne pływanie osobom nie posiadającym patentu sternika. Co w połączeniu z bezpieczeństwem, mobilnością, poprawionym komfortem oraz atrakcyjną ceną daje idealną motorówkę, także dla początkujących motorowodniaków pragnących wędkować czy wypoczywać nad wodą, tak w samotności, jak i w grupie bliskich sobie osób.

Wyposażenie standardowe:

  • Owiewka
  •  Relingi burtowe
  • Kompletny układ kierowniczy z białą lub czarną kierownicą
  • Sterówka
  • Ucho cumownicze
  • Knagi

Dane Techniczne

Długość 3,3 m
Szerokość 1,4 m
Wysokość 0,9 m
Zanurzenie 0,3 m
Waga ok. 70 kg
Ilość miejsc 4
Max. moc silnika (kolumna S) 10-15 HP
Możliwość podłączenia silnika elektrycznego TAK