Venaboats | Vena 330
464
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-464,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Vena 330

Vena 330 to stosunkowo niewielka, lekka i bardzo mobilna łódź wiosłowo-motorowa. Jej niezatapialna i wytrzymała konstrukcja cechuje się wyjątkową stabilnością przy jej wymiarach. Wszyscy motorowodniacy, niezależnie od posiadanego doświadczenia, powinni czuć się w niej bezpiecznie, zarówno podczas pływania z rodziną, wędkowania, jak i samotnego obcowania z przyrodą. Ponad to, przy szybkim pływaniu sternik nie traci kontroli nad łodzią, co jest istotną zaletą szczególnie w sytuacjach, gdy zależy nam na sprawnym i bezpiecznym powrocie na ląd, spowodowanym chociażby nagłym załamaniem się pogody.

Vena 330 zostanie doceniona także przez wędkarzy preferujących spinningowanie w pozycji stojącej. Dzięki przeprowadzonym pracom nad optymalizacją geometrii dna w tym modelu, mogą oni teraz pewnie stać na jej pokładzie i oddawać się całkowicie swojej pasji, bez konieczności skupiania się na utrzymaniu równowagi. Z kolei subtelna i elegancka owiewka skutecznie chroni nasze twarze przed owadami, tak licznie występującymi nad rzekami oraz jeziorami.

 

Chociaż Vena 330 jest typową motorówką, to dzięki dołączonym w standardzie wiosłom wysokiej jakości możemy swobodnie pływać nią w miejscach z wyznaczonymi strefami ciszy. Także kończące się paliwo nie jest już więcej problemem zmuszającym nas do kierowania się ku brzegowi.

 

Przystosowanie tego modelu do silników o  niewielkiej mocy sprawia, iż osoby nie posiadające patentu sternika mogą cieszyć się jej rekreacyjno-wędkarskim charakterem. Dodam także, że silnik o mocy 13,6KM (maksymalna moc dopuszczona dla osób bez w/w patentu) wystarczy w zupełności do sprawnego pływania z czterema osobami na pokładzie.

 

Ewenementem w tym modelu jest możliwość wprowadzenia motorówki w ślizg nawet przy 6 KM silniku.

 

Vena 330 przystosowana jest do sterowania za pomocą rumpla. Osoby chcące jeszcze bardziej poprawić komfort pływania zapraszamy do zapoznania się z bliźniaczym modelem Vena 330 Console.

Dane Techniczne

Długość 3,3 m
Szerokość 1,4 m
Wysokość 0,9 m
Zanurzenie 0,3 m
Waga ok. 70 kg
Ilość miejsc 4
Max. moc silnika (kolumna S) 10-15 HP
Możliwość podłączenia silnika elektrycznego TAK