Venaboats | Vena 370 Console
500
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-500,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Vena 370 Console

Vena 370 Console to najnowszy model ze stoczni Vena mający swoją premierę w maju 2011 roku. Jest to uniwersalna, dwupłaszczowa oraz niezatapialna konstrukcja, która powinna zainteresować osoby szukające wygodnej (duży kokpit!), a jednocześnie bezpiecznej motorówki, zarówno do rekreacji jaki i na ryby.

Model ten posiada udoskonalone przez nas dno. Dzięki pracom nad nim uzyskaliśmy dużą stabilność, którą docenią wszyscy, szczególnie podczas pływania w mniej sprzyjający warunkach. Z kolei wędkarze, w tym spinningiści będą zadowoleni z małej wrażliwości na przechyły boczne, dzięki czemu wędkowanie w pozycji stojącej nie będzie sprawiało większych problemów. Dodatkowo zmniejszyliśmy opory płynięcia łodzi, co ma wpływ na poprawę osiągów oraz ma wpływ na mniejsze zużycie paliwa. Dzięki podniesionej burcie oraz obszernemu kokpitowi cała załoga, a szczególnie mniej doświadczeni motorowodniacy oraz dzieci są mniej narażeni na wypadnięcie podczas niespodziewanego manewru. Natomiast zamieszczona w standardzie sterówka oraz kompletny układ kierowniczy marki Teleflex poprawią komfort pływania, także dla mniej doświadczonych sterników.

 

Kolejną cechą naszej motorówki jest mobilność. Niewielka waga znacząco wpływa na łatwość transportu łodzi. A jej wymiary sprawiają, iż nie ma potrzeby szukania specjalnego slipu do wodowania, dając praktycznie nie ograniczone możliwości podczas wyboru miejsca wypoczynku dla właściciela Veny 370.

 

Vena 370 Console (a także jej wiosłowa wersja) posiada obszerny kokpit. Został on tak zaprojektowany, aby cztery dorosłe osoby, nieważne czy pływające rekreacyjnie czy używające tego modelu do wędkowania, czuły się swobodnie. W kokpicie umieściliśmy dwie kanapy (siedziska) – rufową dla sternika oraz pasażera, a także dziobową w kształcie litery ‘L’, którą szczególnie docenią pasażerowie chcący korzystać z uroków opalania na wodzie. Z kolei 3 bakisty, w tym jedna specjalnie zaprojektowana tak, aby można było wkładać do niej dłuższe elementy, jak np. pagaje lub wędki docenią szczególnie wędkarze, a także osoby chcące spędzać dłuższy czas na wodzie. Dodatkowo montowana w standardzie owiewka z wytrzymałego poliwęglanu chroni załogę przed rozbryzgami wody, a także przed owadami podczas szybkiego pływania.

Podsumowując, decydując się na nasz model, otrzymują Państwo kompletną, bezpieczną i uniwersalną łódź motorową, którą można wykorzystać na wiele sposobów w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta. A z kolei możliwość montażu silników o mocy do 20 KM sprawi, że cena zestawu (łódź plus motor) jest przystępna dla większości motorowodniaków oraz stanowi ciekawą alternatywę dla pontonów z silnikiem.

Dane Techniczne

Długość 3,7 m
Szerokość (wymiar zewnętrzny) 1,58 m
Szerokość (w kokpicie) 1,35 m
Wysokość 70 cm
Waga ok. 100 kg
Ilość miejsc 4
Zalecana moc silnika (długa kolumna 'L') 10-20 HP
Możliwość podłączenia silnika elektrycznego TAK